Alfa Romeo 4c / Загальні відомості

   

На 82 -му Міжнародному автосалоні в Женеві дебютувала фінальна версія автомобіля Alfa Romeo 4C.

Це задньопривідне купе з центральним розташуванням двигуна і двома сидіннями ковшового типу, володіє справжньою сутністю спортивного автомобіля в абсолютній відповідності з цінностями бренду. 

   

  Основні серед них - це високі динамічні характеристики, дизайн в італійському стилі та інженерна майстерність, спрямована на досягнення максимально приємного управління автомобілем в повній безпеці.

 

  Розроблений інженерами Alfa Romeo і випускається на заводі Maserati в Модені, новий компактний суперкар з'явився у продажу в 2013 р. Вихід автомобіля на ринок ознаменував собою повернення італійської марки і початок реалізації плану по глобальному зростанню бренду Alfa Romeo.

 

  Alfa Romeo 4C веде своє походження безпосередньо від концепту, який викликав чимало захоплених поглядів на женевському автосалоні 2011 року. Захоплених настільки, що модель була відзначена трьома престижними нагородами: AutoBild Design Award ( 2011, Німеччина ), Design Award for Concept Cars Prototypes ( 2012, Італія ) і Most Exciting Car of 2013 - What Car ? ( 2012, Великобританія).    

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008