Alfa Romeo MiTo / Загальні відомості

 

Alfa Romeo MiTo - спортивний преміум компакт, створений на стику вікової історії марки і новітніх прогресивних технологій. Запуск престижної молодіжної моделі, що відштовхується від італійських традицій в дизайні і розробці спортивних автомобілів, позначає черговий крок по шляху зміцнення позицій і впізнанності марки Alfa Romeo в Україні.

MiTo – це висока концентрація в компактній формі всього того, що є справжнім духом Alfa Romeo: італійської традиції і спортивного стилю в дизайні, насолоди водінням і задоволення від відчуття якості. Перший представник повністю нового: спрямованого в майбутнє, покоління автомобілів Alfa Romeo – значний крок вперед на довгій дорозі легендарної: одній із старих, автомобільних марок світу. Новий спортивний преміум-компакт об'єднав спадщину вікового інженерного досвіду з перевагою новітніх технологій, поставивши технічну досконалість на службу емоціям. MiTo – маленький автомобіль, здатний принести велике задоволення.  

 

Натхнений ретрофутуризмом стилістичних рішень, застосованих при створенні суперкара 8С Competizione, MiTo став першим автомобілем, створеним в новому дизайнерському ключі Alfa Romeo. Від колекційного шедевра, випущеного обмеженим накладом 500 екземплярів, спортивний компакт-диск успадкував характерну форму фар головного світла і світлодіодної задньої оптики; обводи грат радіатора, розділених на три частини, і впізнанні контури бічних вікон, скління яких виконане без використання рамок дверей. Рельєфні форми приладової панелі і спортивних крісел створюють відчуття плотської виразності в італійському стилі.

 

Інтер'єр, розроблений Alfa Romeo Centro Stile, емоційно «сконцентрований» довкола водія. Взаємне розташування педалей, рулюючи і крісел підібрано так, щоб забезпечити максимальне задоволення від водіння. Високоякісні матеріали, з яких виконана обробка салону, і скрупульозну увагу до опрацювання деталей гарантують якість обробки інтер'єру в відповідності з високими європейськими стандартами преміума-сегменту.

 

Двигун Alfa MiTo оснащується бензиновим турбодвигуном потужністю 155 л. с. і шестиступінчастою механічною трансмісією. Новий силовий агрегат, в якому знайшли вживання останні досягнення інженерів, дослідників і технологів FPT (Fiat Powertrain Technologies) дозволяє набирати максимальну швидкість 215 км/ч і витрачати на розгін до 100 км/ч всього 8 секунд. Завдяки «електронному» приводу дроселя, що не має механічного зв'язку з педаллю газу, в якому б режимі: спокійному або спортивному, не управляв машиною водій, двигун працюватиме з максимальною паливною ефективністю, забезпечуючи низьку витрату палива. Максимальний момент, що крутить, 206 Nm, який здатний розвинути двигун з невеликим (1,4 л) робочим об'ємом може бути збільшений до вражаючих 230 Nm за бажанням водія, якому для цього досить вибрати режим водіння Dynamic одним торканням селектора D.N.F.

 

Електронний комплекс MiTo – перша Alfa Romeo, оснащена системою комплексного (режим роботи двигуна, систем стабілізації і рульового управління) налаштування ходових властивостей автомобіля D.N.A. До даного моменту системи, аналогічні D.N.A., застосовувалися лише на ексклюзивній суперкарі або гоночних автомобілях. Сьогодні Alfa Romeo приводить цю систему на масовий ринок і робить це в сегменті компактних автомобілів, автоматично міняючи уявлення про можливе технічне і електронне оснащення міських «суперміні». Водій може вибирати один з трьох режимів управління автомобілем: Dynamic(динамічний), Normal (нормальний), All Weather (всепогодний). «Нормальний» режим для ситуацій, коли водій вважає за краще розслабитися за кермом, залишаючись в цілковитій безпеці. Двигун налаштований на високу віддачу, система стабілізації втручається в рух трохи, а DST (активна система управління зусиллям на кермі) запобігає виникненню небезпеки замету. Все, що необхідно зробити водієві, щоб насолоджуватися спортивним стилем водіння, зберігши високий рівень безпеки – вибрати режим «Dynamic». При цьому електронні протівобуксовочная система і система стабілізації VDC будуть найменш активна, дозволяючи зробити водіння максимально азартним. Одночасно в роботу включається електронна система Q2, що виконує функції диференціала підвищеного тертя. Підсилювач рульового управління стає найменш активний, забезпечуючи спортивне «відчуття керма», а система управління двигуном забезпечує гостру чуйність до маніпуляцій педаллю газу і дозволяє використовувати overboost турбонаддува. Вибір режиму All Weather робить максимально ефективною роботу протівобуксовочной системи і VDC. DST збільшує чутливість до різниці рівня зчеплення шин (наприклад, взимку, коли одне колесо може виявитися на асфальті, а інше на льоду) і ефективно протидіє негативним наслідкам таких ситуацій. У режимі All Weather електронний комплекс допомагає легко впоратися з управлінням Mito навіть на слизьких поверхнях і забезпечує максимальний рівень активної безпеки. Керованість Спортивна точність і азартна керованість MiTo в достовірно італійському стилі поєднуються з високим рівнем ходового і акустичного комфорту завдяки широкій колії, вживанню схеми Mcpherson спереду і напівнезалежної підвіски ззаду, і використанню амортизаторів з додатковими пружинами відбою, що дозволяють зменшити крен автомобіля в повороті. Безпечність Спортивна точність і азартна керованість MiTo в достовірно італійському стилі поєднуються з високим рівнем ходового і акустичного комфорту завдяки широкій колії, вживанню схеми Mcpherson спереду і напівнезалежної підвіски ззаду, і використанню амортизаторів з додатковими пружинами відбою, що дозволяють зменшити крен автомобіля в повороті.

 

За підтримку температурного режиму в салоні Alfa Romeo MiTo відповідає система двозонного клімату-контролю. Автомобіль комплектується звуковими системами з 6-у або 8-у динаміками. За замовленням може бути встановлена акустична система фірми Bose потужністю 690w. Вісім динаміків плюс сабвуфер з чотирьохканальним підсилювачем потужністю 320w, змонтований в багажному відділенні, дозволять насолодитися всіма нюансами музики будь-якого стилю. Електронний комплекс Blue&me – система, розроблена спільно з фірмою Microsoft, дозволяюча, не прибираючи рук з керма управляти пристроями Bluetooth, Mp3 плеєром, транслятором SMS, навігацією і безліччю інших функцій.

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008