Alfa Romeo Giulietta / Загальні відомості

 

 

Напередодні столітньої річниці марки це ім'я стало даниною поваги до історії бренду Alfa Romeo і автопромисловості в цілому.

 

Giulietta - автомобіль-мрія покоління 50-их, але цей же автомобіль вперше зробив реалізованим бажання мати його - першокласний комфорт і висока технологічність поєднувалися в ньому з доступністю. 

 

Alfa Romeo Giulietta демонструє еволюцію нового підходу марки, який був відкритий моделлю 8C Competizione.

 

 

 Сьогодні Центр Дизайну Alfa Romeo явив світові нову Джульєтту - спортивну машину, яка  відрізняється високою маневреністю навіть на найскладніших дорогах, і разом з тим - легкістю в  управлінні і комфортом у щоденній експлуатації. 

 

 Стався сплав досягнень у галузі дизайну та технологій зі столітньою історією успіху, любові до  автомобільної справи і розвитку інженерної думки. І це поставило Alfa Romeo в ряд найбільш  прогресивних спортивних автомобілів майбутнього.

 

 Це спортивна альтернатива повсякденному автомобілю. Який, як і хотілося чекати від марки Alfa  Romeo, характеризується «мускулистими» формами, динамічністю відгуку на управління і  значною потужністю. Машина гарантує виняткові враження від водіння. Крім того, інтер'єр її став  ще більш просторим, обсяг багажника збільшено. В оснащення входять найсучасніші системи  безпеки.

 

 Отже, до уваги автолюбителів представлений новий компакт Alfa Romeo. Він здатний  задовольнити запити тих, для кого важливі максимальні показники технічних характеристик, а  також тих, хто хотів би придбати висококомфортний автомобіль ексклюзивного дизайну.

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008