FIAT 500 Gucci / Загальні відомості

 

 

 

 

 

 

   "500 by Gucci" це ідеальне поєднання двох стилістичних підходів в різних областях, увага до деталей та неперевершена якість матеріалів. Представлений у двох кольорових рішеннях - чорному та білому, обидва варіанти покриті унікальною парламутровою краскою, завдяки якій авто блистить, як коштовний камінь. 

   

   Два кольори контрастно наповнюють одне одного. Чорний - поєднання блискучої хромованої фурнітури і контрастного чорно-білого салону втілення сучасного стилю; білий, поєднання атласного хрому та інтерєру кольору слонової кістки з чорним - втілення елегантності.

   

   Елегантний та функціональний інтерєр "500 by Gucci", виконаний з великою увагою до деталей із ексклюзивних матеріалів. Елементи з хромованим чи сатиновим оздобленням, вишивка, панель приладів, пофарбована з застосуванням складної технології з оксамитовим ефектом, двохкольорові сидіння, оббиті шкірою Frau з унікальним тисненням "Guccissima", справжнім символом статусу, який для усіх культур і поколінь тепер асоціюється з елегантним та сучасним стилем.   

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008