FIAT 500 L Trekking / Загальні відомості

                                             

FIAT 500L Trekking - передньопривідний п'ятимісний мікровен. Спершу кросcоверну модифікацію Trekking представили на автомобільній виставці в Лос-Анджелесі в листопаді 2012, а вже потім у березні 2013 привезли на женевський автосалон. Автомобіль продається по обидві сторони океану.

   Зовнішніми особливостями FIAT 500L Trekking є розширені арки, поза шляховий пластиковий обвіс і злегка (на 14 мм) збільшений кліренс. Більш агресивний «панцир» збільшив Trekking порівняно із звичайним 500L на 123 мм в довжину (4270 мм) і на 16 мм в ширину (1800 мм).

   

  В якості силової установки на українському ринку для FIAT 500L Trakking передбачений дизельний мотор MultiJet об'ємом 1,3 літра. Турбіна двигуна має змінювану геометрію, завдяки якій максимальна потужність агрегату становить 85 к.с. Піковий крутний момент мотора дорівнює 200 Нм. Згідно з даними виробника, в міському циклі двигун готовий споживати 5 літрів палива на сто кілометрів пробігу. Примітно, що MultiJet може працювати як з «механікою» на п'ять передач, так і з п'ятиступінчастою роботизованою коробкою Dualogic з подвійним зчепленням.

 

  Проте головною «фішкою», яка виправдовує кроссоверні амбіції «п’ятисотого», є система Traction +. По суті вона являє собою вдосконалений трекшн-контроль, який налаштований для їзди на слизькому і пересіченому покритті і активується на швидкості до 30 км/год окремою кнопкою біля важеля КПП. Крім цього, «плюсик» біля назви Traction також означає вміння імітувати блокування диференціала: як тільки електроніка зафіксує пробуксовку одного з коліс, воно в той час же пригальмується. При цьому швидкість блокування і подальшої розблокування колеса в рази перевищує можливості навіть дуже досвідченого водія. Примітно, що «Трекшн» покладено FIAT 500L Trekking вже в «базі».

 

  Усередині FIAT 500L Trekking , який грає на почуттях покупців відразу в декількох сегментах ( мікровенів і міських кросоверів ) , порадує великою кількістю всіляких кишеньок , поличок для дріб'язку , широким можливостями трансформації салону.

 

  Фірмова система Cargo Magic Space вміє набагато більше , ніж просто складати для збільшення багажника спинки заднього дивана. Речі в багажнику , наприклад , можна розташувати на трьох рівнях , а для перевезення довгих вантажів можна запросто скласти і спинку сидіння переднього пасажира. 

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008