FIAT 500 / Загальні відомості
"Автомобіль року 2008", новий FIAT 500 - це вибір тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність, хто хоче насолоджуватися своїм автомобілем, стильним практичним і доступним, даруючим гарний настрій і задоволення від водіння.

Компактний зовні і просторий усередині, новий FIAT 500 - це 3-дверний іміджевий автомобіль, який припаде до душі молодіжній аудиторії своєю ефектною зовнішністю, створеною на основі естетики культового попередника, FIAT 500 - не залишить байдужим нікого. Округлі форми і візуальні рішення утворюють компактний і в той же час динамічний зовнішній вигляд. Розроблений фірмовим Centro Stile, новий Fiat 500 несе як ностальгічні вирішення моделі 50-х років, так і елементи сучасного корпоративного стилю FIAT, продемонстрованого на моделях нового покоління.

Оснащення

Новий FIAT 500 відрізняє високий рівень оснащення і широкі можливості індивідуалізації, завдяки широкій гаммі стильних аксесуарів. У списку оснащення FIAT 500 - автоматичний клімат-контроль, система динамічного контролю VDC (ESP) з функцією Hill Holder, скляний панорамний люк Skywind, що відкривається сервоприводами, висококласні стереосистеми, зокрема з програвачем Cd/mp3, чейнджером і акустикою Hi-fi, мультимедійна система Blue&me, що об'єднала в собі Bluetooth, голосовий набір і Mp3-програвач з Usb-портом.

Завдяки підсилювачу Dualdrive тепер ви можете самі регулювати інтенсивність посилення рульового управління: Normal для звичайного руху і City для маневрування в міських умовах.

FIAT 500 володіє унікальним для свого класу рівнем безпеки, що підтверджує вища оцінка за безпеку - п'ять зірок з п'яти за результатами тестів Еuroncap. 7 подушок безпеки, включаючи унікальну подушку для колін, системи ABS, EBD, FPS і кріплення дитячого сидіння ISOFIX є стандартним оснащенням. Найпотужніші версії мають також систему динамічного контролю ESP з функцією Hill holder.

Техніка

Для Fiat 500 запропоновані бензинові двигуни серії Fire 1.2 70 к.с. і 1.4 16v 100 к.с., а також високоефективний турбодізель 1.3 Multijet 16v, потужністю 75 к.с.

Найпотужніший мотор в лінійці, бензиновий 1.4 Fire 16v, компонується з 6-ступеневою КП. Останні версії FIAT 500 стандартно оснащуються 5-ступінчатими механічними коробками передач. Зручний важіль управління КП розташований на центральній консолі, cтілізірованой в загальній дизайнерській ідеї - псевдоретро.

Для бензинових версій також пропонується як опція роботизована АКП Dualogic, що працює як в автоматичному, так і в ручному режимах. При цьому перемикати передачі можна як важелем, так і підрульовимі пелюстками.

 

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008