FIAT 500c / Загальні відомості

 

 

Цей енергійний, комфортний, побудований за прогресивними технологіями і дружній до навколишнього середовища автомобіль може бути індивідуалізований по безлічі своїх елементів. Функціональний м'який дах пропонується в трьох кольорах: чорному, червоному або слонової кістки і надає автомобілю унікальність, прикрашаючи його в будь-який сезон. Відкидний верх 500С - це Ваше нове вікно в небо.

 

   Крім того, що він здатний подарувати величезне задоволення від водіння , 500C ще й дружній до навколишнього середовища. Цією якістю автомобіль зобов'язаний своїм дизельним і бензиновим двигунам , які відповідають суворим нормативам Euro 5 .

 

   Двигун 1.3 MultiJet оснащується в базовій комплектації фільтром сажі (DPF ) . Що ж до двох бензинових версій 69 -сильного 1.2 і 100 -сильного 1.4, вони можуть комплектуватися інноваційною системою Start & StopДана система керує тимчасовим відключенням двигуна і його подальшим пуском . Коли при зупинці автомобіля , водій встановлює важіль КПП в нейтральне положення і відпускає педаль зчеплення , двигун вимикається. Для того , щоб відновити його роботу , досить включити передачу. Система Start & Stop дозволяє заощадити на витраті палива - особливо в міських поїздках - і ефективно знизити викиди CO2.

   

   Якщо ж Ви бажаєте вдосконалити стиль Вашого водіння, скористайтеся функцією eco: Drive, яку має 500C. Це інноваційна і проста у використанні программа, яка аналізує Вашу манеру керування автомобілем і формує для Вас індивідуальні рекомендації з водіння, дотримуючись яких, Ви знизите споживання палива і викиди вуглекислого газу.

 

   500C оснащений всім необхідним для того, щоб зробити максимальним рівень превентивної, пасивної та активної безпеки.

 

   Пасажирська захист забезпечується, починаючи вже з самої структури автомобіля, завдяки конструкції з високоміцної сталі і кузову з зонами деформації,  і продовжуючи системою подушок безпеки, до складу якої для всіх комплектацій моделі входять 7 подушок : фронтальні двофазні, бічні, віконні та колінна подушка для водія.

 

   Крім того, 500C забезпечений численними електронними системами, призначеними для контролю поведінки автомобіля в динаміці. Серед них - ABS c EBD ( електронний розподіл гальмівних зусиль), які присутні в базовій комплектації для всіх версій, a також ESP з ASR / MSR, HBA і Hill Holder - в базі для версії з 100-сильним 16- клапанним двигуном об'ємом 1.4 і в якості опції для версій з іншими двигунами.

  

   ESP - це система контролю курсової стійкості автомобіля, стабілізуюча його траєкторію при проходженні поворотів. Вона доповнена функціями ASR / MSR, які запобігають пробуксовці передніх коліс при прискоренні або уповільненні руху, завдяки чому автомобіль легко справляється зі слизькими дорожніми поверхнями. Система включає в себе також HBA ( Hydraulic Brake Assist - гідравлічний підсилювач гальм) - пристрій, що збільшує гальмівне зусилля при екстреному гальмуванні, і Hill - Holder, допоміжний пристрій для зрушення з місця на ухилах, завдяки якому відпадає необхідність у використанні при цьому ручного гальма.

 

 

   Крім того, автомобіль оснащується в базовій комплектації пристроєм Hazard, що автоматично вмикає аварійну сигналізацію в разі екстреного гальмування, і кріпленнями Isofix для дитячих автокрісел.

 

   Одне з найяскравіших достоїнств моделі 500C , що роблять приємною кожну поїздку - це бортовий комфорт, який складається з трьох складових .

 

   Завдяки точним розрахунками аеродинаміки салону , кліматичний комфорт ідеальний навіть при повністю відкритому верху , в області як передніх , так і задніх сидінь.

 

   Те ж можна сказати і про акустичний комфорт , реалізований завдяки округлій формі салону і конструкції даху .

   

   І останнє , але не менш важливе - функціональний комфорт: наприклад , м'яким дахом автомобіля можна керувати дистанційно , за допомогою електроприводу , що дуже зручно в будь-якій дорожній ситуації ( місто , траса , морське узбережжя і т.д.).

 

 

 

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008