FIAT Ducato / Загальні відомості

 

Спочатку на ринку України запропоновані найбільш затребувані українським споживачем версії нового Fiat Ducato - у виконанні вантажний фургон з найдовшою базою (4035 мм). Вантажопідйомність Fiat Ducato варіюється від 1,5 до 2 тонн, а максимальний вантажний об'єм - від 13 до 15 кубометрів.

Новий Fiat Ducato виглядає переконливо і солідно. 

 

Звертають на себе увагу потужні і гармонійні бампера, ефектна передня світлооптика, що нагадує бумеранги, передні стійки, що динамічно промальовували, дахи, що плавно перехідні в крило і нагадують швидкісні поєзда-експресси.

Усередині новий Ducato відрізняється високою функціональністю, комфортом і безпекою. Нова приладова панель суміщає в собі елегантні форми і чудову практичність: всі органи управління добре видно і досяжно.Оснащення

Новий Fiat Ducato довів, що і комерційний автомобіль може відповідати всім сучасним вимогам, що пред'являються до комфорту і безпеки. Застосовані рішення роблять нову модель лідером в своїй категорії.

Вже в стандартну комплектацію Ducato входять системи антіблокировки гальм ABS, електронного розподілу гальмівних зусиль EBD, подушка безпеки водія, ремені безпеки з преднатяжітелямі, дискові гальма всіх коліс, стабілізатор поперечної стійкості, гидроусилітель рулюючи, регулювання рулюючи і сидіння водія по висоті, електропакет, колеса R16.

Як опція також запропоновані фронтальні і бічні подушки безпеки, антіпротівобуксовочная система ASR, програма електронної стабілізації ESP, підігрівання сидінь, кондиціонер, автоматичний клімат-контроль, круїз-контроль, парктроник, датчики світла і дощу, автономний програмований обігрівач Webasto, аудіосистема з CD і ДУ, радіоантена, суміщена з GSM і GPS, система BLUE & ME (управління мультимедійними системами через Bluetooth, з Usb-портом), телекамера заднього вигляду з відкидним Lcd-дісплєєм на стельовій консолі.Техніка

Для Fiat Ducato запропоновані високоефективні турбодізелі Multijet об'ємом 2.3 і 3.0 л, потужністю відповідно 130 і 157 к.с.

У конструкції моторів Multijet застосована технологія багатофазного уприскування common rail під високим тиском, запатентована Fiat і що гарантує високоефективну роботу при низькій витраті палива.

Двигуни нового Fiat Ducato мають високий момент, що крутить, від 320 до 400 Нм - вже на низьких оборотах. На практиці це означає жвавий старт і розгін, більше задоволення від руху, оптимальний комфорт, але перш за все - високу паливну економічність.

Обидва мотори компонуються з новими 6-ступенчатимі хутро. КП. Зручний важіль управління розташований на консолі. Ресорна задня підвіска Fiat Ducato гарантує довговічність і надійну роботу під високими навантаженнями і на дорогах з неудовлетворітельним покриттям.

 

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008