FIAT Linea / Загальні відомості

 

Зустрічайте - новий Fiat Linea !!

Стильна по дизайну, інноваційна за технологіями, комфортабельна по обладнанню, потужна за характеристиками, престижна по виробленому враженню .

 У двох словах - це нова Linea .

Будучи популярним сімейним автомобілем, нова Linea неодмінно викличе симпатії і у Вашої родини. 

 

Оновлений, ще привабливіший дизайн цієї моделі не залишить байдужим нікого.

 

Елегантний дизайн, солідний зовнішній вигляд ...Нова Linea, з її по-італійськи стильними лініями і формами, закохає в себе всю Вашу сім'ю з першого погляду. Автомобіль вражаюче гарний.

 

Передні і задні бампери оновлені, вигляд довершують хромовані деталі і легкосплавні диски.

 

Міський характер нової Linea яскраво проявляє себе в динамічних, сучасних лініях дизайну цього автомобіля. Нова Linea, дозволяє кожному відчувати себе як вдома, перебуваючи в будь-якій точці міста.

 

При створенні нової Linea був прийнятий до уваги комфорт всієї Вашої родини. Поїздки в цьому автомобілі стануть великим задоволенням для кожного: просторий салон, ергономічні, анатомічно зручні сидіння, самий великий простір для ніг в даному класі автомобілів, передні і задні підлокітники. Крім того, в дорозі Ви гідно оціните - автоматично затемнюється дзеркало, автоматичну роботу склоочисників, «чутливих» в інтенсивності дощу, і фари, які автоматично включаються при настанні сутінок.

 

 

Забезпечивши комфорт для всіх пасажирів, розробники нової Linea приділили пильну увагу і її елегантному вигляду . Просторий, широкий і простий за дизайном салон виконаний якісно і вишукано, аж до підлоги. Передня консоль, зовнішній вигляд якої повністю оновлено, гарантує простоту і легкість користування органами керування .

 

 

Передні і задні електросклопідйомники і електропривід зовнішніх дзеркал заднього виду входять в базову комплектацію нової Linea . Автоматичний двозонний клімат-контроль дозволить уникнути традиційних перепалок з приводу включення-виключення кондиціонера під час тривалих поїздок. Гармонія - це ще одна з переваг, якими нова Linea порадує Вашу сім'ю.

 

 

У новій Linea достатньо місця для багажу кожного члена сім'ї. Завдяки багажнику об'ємом в 500 літрів, Вам тепер не доведеться залишати вдома предмети. Зручні відділення дозволять Вам помістити речі так, що кожна з них буде легкодоступна .

 

 

Виключні технічні характеристики нової Linea зроблять приємною і комфортною кожну Вашу поїздку . Круїз-контроль буде підтримувати необхідну швидкість, щоб знизити Ваше стомлення в тривалих подорожах.

 

Система Blue & Me ™ дозволить зі зручністю управляти аудіосистемою і робити телефонні дзвінки за допомогою голосових команд, без необхідності відривати руки від керма. Завдяки ергономічно розташованим роз'ємів USB і AUX, Ви з легкістю зможете включати свою улюблену музику, користуючись зовнішніми дисками або іншими сумісними пристроями.

 

Інноваційна технологія Eco : Drive від компанії Fiat забезпечить можливість запису параметрів, необхідних для аналізу Вашого стилю водіння, з подальшим завантаженням їх на персональний комп'ютер через USB -порт. Ця функція допоможе Вам удосконалити Вашу манеру керування автомобілем, що підвищить економічність витрати палива.

 

 

 

 

 

 

 

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008