Fiat Nuovo Doblo' / Загальні відомості

 

Зустрічайте новий Doblo - автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішено питання простору. Простору, який можна розділити з родиною та друзями. Простору для тих, хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером у роботі або проведенні дозвілля.

Розробниками цієї моделі дотримані найвибагливіші вимоги до функціональності і комфорту. Для цього простір інтер'єру автомобіля задіяно в ньому максимально раціональним чином. 


 

Розміститися у ньому може до семи осіб. Це справжній «сімейний» простір, для якого забезпечений високий рівень безпеки, економічності та екологічності.

 

Зустрічайте новий Doblo - автомобіль марки Fiat, для якого блискуче вирішено питання простору. Простору, який можна розділити з родиною та друзями. Простору для тих, хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером у роботі або проведенні дозвілля.

 

Розробниками цієї моделі дотримані найвибагливіші вимоги до функціональності і комфорту. Для цього простір інтер'єру автомобіля задіяно в ньому максимально раціональним чином. Розміститися у ньому може до семи осіб. Це справжній «сімейний» простір, для якого забезпечений високий рівень безпеки, економічності та екологічності.

 

У порівнянні з попередньою версією, яка була продана в кількості приблизно мільйона одиниць, дана модель цілком оновлена відносно стилю, двигунів і технічних характеристик. Ці аспекти зробили новий Fiat Doblo «кращим у класі» - як з точки зору місткості, так і щодо зниження шкідливих викидів. Все це досягнуто завдяки новій платформі, збільшеному пасажирському простору (з колісною базою в 2755 мм, максимальною в даному сегменті), просторому багажного відсіку об'ємом в 790 л, зниження викидів вуглекислого газу (129 г / км для двигуна Multijet 1.3 потужністю 90 л.с . - мінімальна величина в даній категорії), традиційного устаткування безпеки і високою модульності інтер'єру, яку забезпечили сидіння, які складаються і забираються.

 

 Стиль і комфорт

Виглядає автомобіль дуже сучасно. Передній «фартух» і бічні бампери, ідеально інтегровані з кузовом, завдяки чому передня частина поєднує в собі захищеність з високотехнологічного виконання. Яскраво виражені колісні арки й похилі лінії додають зовнішності автомобіля потужність і динамічність. Лінії задніх дверей автомобіля підкреслюють місткість багажного відділення і легкість доступу до нього; а блиск блок-ліхтарів і велика кількість скла надають новому Doblo штрих елегантності.

При оформленні салону пильну увагу було приділено його високої функціональності, а також створенню привабливого інтер'єру і затишної атмосфери на борту автомобіля за допомогою продуманого поєднання кольорів і матеріалів обробки. Розумні рішення з оптимального використання внутрішнього простору автомобіля, в числі яких безліч речових відділень і гнучкі можливості зміни інтер'єру, що передбачає до семи місць, дозволять власникові Doblo, а також його сім'ї і друзям користуватися автомобілем з максимальною зручністю і з задоволенням.

 

 Екологічність та економічність

При виході Fiat Doblo на ринок в наявності буде чотири призначених для нього силові агрегати: 95-сильний бензиновий і три дизельні двигуни Multijet потужністю в 90, 105 і 135 к.с. Пізніше цей набір розшириться двухтопливним агрегатом Natural Power (бензин і метан) і ще одним дизельним двигуном, який буде встановлюватися в поєднанні з роботизованою коробкою передач Dualogic.

Всі двигуни «жваві» і забезпечують плавну криву крутного моменту. Роблячи приємним водіння автомобіля, вони відрізняються відмінними робочими характеристиками, низькою гучністю, низькими експлуатаційними витратами (паливо і техобслуговування), а також надійністю і екологічністю.

У лінійці агрегатів присутні версії Euro 4 і Euro 5. Як базова опція, передбачена система Start & Stop, що управляє тимчасовим відключенням двигуна при зупинках автомобіля, завдяки чому економиться паливо і знижуються шкідливі викиди.

 

 Безпека

Для забезпечення найкращих динамічних характеристик, високого рівня комфорту і активної безпеки в будь-яких дорожніх умовах автомобіль оснащений технічними новинками. Серед них - двохричажна задня підвіска, для якої передбачаються різні варіанти калібрування в залежності від передбачуваних умов експлуатації автомобіля. Стабільна і передбачувана курсова стійкість Doblo гарантована завдяки застосуванню прогресивних електронних пристроїв її контролю, а саме: ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD) і, перш за все, системи ESP, доповненої функцією утримання автомобіля на ухилах. Ця функція допомагає водієві при рушанні з місця в гору, і передбачена у якості базової опції на новій моделі.

Ще одним завданням при конструюванні автомобіля було досягнення найвищого рівня пасивної безпеки. Він реалізований завдяки ретельно розрахованим зонам деформації кузова, наявності фронтальних подушок безпеки, а також новітніх передніх бокових подушок (вони забезпечують захист і голови, і грудей). Крім того, застосовані технічні рішення та обладнання, що створюють максимально комфортні умови на борту автомобіля і допомагають водієві контролювати дорожні умови. Вони включають в себе автоматичний клімат-контроль, що передбачає регулювання і для задніх сидінь, круїз-контроль, датчики паркування, а також вбудовану систему Blue & Me, що забезпечує функцію hands-free ("вільні руки") і навігатор "Blue & Me TomTom".

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008