FIAT Punto / Загальні відомості

 

Сильний характер, вишуканий стиль.

Fiat Punto - автомобіль з яскраво вираженою індивідуальністю і елегантним італійським дизайном. Завдяки оновленій зовнішності, Punto виглядає ще більш динамічно, стильно, зухвало і привабливо. Він ніколи не загубиться в потоці автомобілів. Нова передня частина автомобіля «видає» в Fiat Punto ще більш спортивний і потужний характер.

 Чорна решітка радіатора чітко розділена смужкою бампера, пофарбованого в колір кузова, що створює яскравий контраст. З боків від нижньої частини радіатора вбудовані нові протитуманні фари.

 

Будучи одним з кращих в сегменті по місткості, Punto гарантує підвищений комфорт на будь-якому з сидінь. Простір для ніг водія і пасажирів - більший, ніж у середньому для даної категорії. При цьому розробникам не довелося пожертвувати ні на дюйм об'ємом багажника. Салон автомобіля ергономічний у всьому - від зручності доступу до органів управління до регулювань керма.

 

Нові матеріали, спеціальні кольори для кожної комплектації, найвищий рівень комфорту і безпеки все це ви знайдете в Punto. Сидіння автомобіля Punto розроблено так, щоб створити приємну атмосферу перебування на борту, - вони оновлені за стилем і затишні для кожного пасажира.

 

Завдяки численним варіантам регулювання водійського сидіння (регулювання по висоті, поздовжня і, під замовлення, поперекова ) і керма (по висоті і вильоту рульової колонки), Ви зможете підібрати для себе найкращий варіант посадки за кермом.Для всіх версій, в яких немає ESP, система ABS з EBD ( системою електронного розподілу гальмівних зусиль) забезпечує ідеальний контроль над автомобілем Punto при екстреному гальмуванні. Вона значно збільшує зчеплення задніх коліс з поверхнею дороги і регулює гальмівні зусилля таким чином, щоб запобігти блокуванню коліс . Крім того, інтеграція з системою EBD дозволяє оптимальним чином розподіляти гальмівні зусилля між 4-ма колесами, підвищуючи ефективність гальмування в аварійних ситуаціях і дозволяючи автомобілю більш чітко дотримуватися траєкторії повороту.

 

На борту Punto - новий стандарт безпеки : система ESP, контролююча поведінку автомобіля в динаміці, з функцією Hill Holder, яка забезпечує ефективну допомогу при рушання з місця на ухилі . Аналізуючи і зіставляючи дані, одержувані від педального вузла, коробки передач і блоку управління двигуном, цей пристрій автоматично забезпечує гальмівний момент, необхідний для поліпшення контролю над автомобілем на ухилах.

 

Ті ж високотехнологічні датчики, за допомогою яких виконується управління подушками безпеки, відповідають і за роботу натягувачів ременів безпеки - пристроїв, миттєво втягуючих ремені при аварії для більш надійної фіксації пасажирів. Крім того, ремені безпеки обладнані обмежувачами навантаження, призначеними для зниження тиску ременя на грудну клітку щоб уникнути переломів.Уся лінійка двигунів Punto відповідає стандартам завтрашнього дня і дозволяє з упевненістю дивитися в майбутнє. Лінійка включає в себе бензинові та дизельні двигуни, а також бі-паливні двигуни (газ-бензин). Всі двигуни відповідають екологічному стандарту Euro 4 і Euro 5 (вимогам ЄЕС, що набрав чинності з 2011 року). 

 

 

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008