FIAT Qubo / Загальні відомості

   

FIAT Qubo - це вже не стільки маленький фургончик на колесах, скільки дуже універсальний, просторий (для своїх скромних габаритів, звичайно) і досить комфортний сімейний автомобіль.

Його важко назвати лише робочим і з тієї причини, що в нього повноцінний інтер'єр легкового автомобіля, який досить непогано оснащений.

Тут є і система "вільні руки" для вас і вашого стільникового телефону, аудіосистема з управлінням на кермі, маршрутний комп'ютер і порт USB для підключення зовнішніх пристроїв.

Універсальність Fiorino Qubo полягає насамперед у пристосованості кузова автомобіля під будь-який вид і форму вантажу - від важких пасажирів до велосипедів і сноубордів. Для першого в салоні стоять сидіння, а для вантажів всі сидіння, аж до переднього пасажирського, можуть бути вилучені, залишаючи в салоні місце для предметів довжиною до 2,5 метрів.Рекордний результат, який дивує, враховуючи, що сам Qubo зовсім не великий - 3959 мм. Автомобіль незамінний при маленькому сімейному бізнесі, коли потреба оперативності доставки товару преважає над об'ємами.

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008