Lancia Ypsilon / Загальні відомості

 

   LANCIA YPSILON - одна з останніх розробок концерну FIAT. Порівняно із звичайними автомобілями, Ypsilon Sport наділений рисами, які притягують до себе увагу. Зовні явно помітні всього декілька динамічних і агресивних доповнень до образу серійної моделі, що склався, а ось інтер'єр повністю перероблений і несе в собі спортивний дух.

Агресивна передня частина автомобіля є прямим стилістичним натяком на спортивну співпрацю між Lancia і Zagato. Дизайн нового переднього бампера змінений, в нім з'явилися великі, низько розташовані повітрезабірники, виконані в шестигранному стилі, типовому для Zagato.

 

Агресивна передня частка автомобіля є прямим стилістичним натяком на спортивну співпрацю між Lancia і Zagato. Дизайн нового переднього бампера змінений, в нім з'явилися великі, низько розташовані воздузаборникі, виконані в шестигранному стилі, типовому для Zagato.

Передня і задня світлотехніка злегка видозмінена, але основні стилістичні мотиви залишені без змін. Абсолютно протилежним був підхід до дизайну колісних дисків, які створені в співпраці між Lancia Style Centre і Zagato. Дизайн легкосплавних дисків відображає в собі спортивні традиції Lancia.

Задня частка Lancia Ypsilon Sport - це логічне завершення тієї мети, з якою створений концепткар. Задні двері змінені і стилістично адаптовані під інноваційний дух автомобіля. Але найважливішою деталлю естетичного сприйняття, безперечно, є дах. Вона практично цілком виконана з скла і плавно перетікає в лобове і заднє скло.

Хіба можливо вмістити розкіш і компактність в одній машині? Саме цього і добилися інженери при створенні нової Lancia Ypsilon. У розкоші зараз свій розмір 3840мм, якщо бути точним.

На міжнародній автомобільній виставці в Женеві, Італійський виробник транспортних засобів, представив автомобіль Lancia Ypsilon, який визнали одним з найуспішніших дебютів 2011 року. Ідея полягає в тому, щоб запропонувати покупцям автомобіль, який поєднував би в собі всі невід'ємні атрибути машини класу «люкс» і компактні розміри, що актуально як для любителів виділитися з натовпу, так і для віддають перевагу практичний засіб для щоденного пересування в сучасних мегаполісах. Схоже, дизайнерам і конструкторам це вдалося повною мірою.

Дана модель автомобіля є третьою версією Ypsilon, яка за чверть століття розійшлася по світу накладом півтора мільйона примірників, ставши однією з найвдаліших моделей марки.

Новий 5-дверний кузов виділяється виразною світлотехнікою і оригінальною гратами радіатора, що зберегла генетичну зв'язок поколінь цієї марки. Відзначимо відмінну шумоізоляцію Lancia Ypsilon.

© МОТОР-ЦЕНТР "Галичина", 2008